Strona główna Kosmetyki Promocje Cennik Wydarzenia PartnerzyKontakt

Kosmetyki

Medex

Medex Proffessional

to produkty biomedyczne oparte wyłącznie na naturalnych składnikach wysokiej jakości przeznaczone do codziennej pielęgnacji skór 30+.

Regularne, niezależne testy kosmetyków dają gwarancję zachowania najwyższego poziomu jakości. Naukowcy w wyspecjalizowanych laboratoriach Medex podwyższają jakość produktów, posługując się najnowszymi technologiami i wykorzystując wiedzę medyczną i biochemiczną. Wszystkie składniki selekcjonowane są w procesach prób laboratoryjnych. Medex bezwarunkowo zrezygnował również ze składników koloryzujących i sztucznych substancji zapachowych, dlatego też wszystkie kosmetyki Professional mogą służyć dla cery bardzo wrażliwej i problematycznej.

Linia Medex Professional zapewnia skórze to co najważniejsze, dostarcza naturalnych składników odżywczych i pielęgnacyjnych. Kosmetyki zawierają ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, mikroelementy, kwasy owocowe, bardzo skuteczny odmładzający Tinticosyn® opracowany przez naukowców Medex, zapewniający produkcję kolagenu i elastyny – protein nadających skórze jędrność. Linia Medex Professional zawiera kremy do każdego rodzaju skóry, od bezproblemowej, przez wymagającą, kończąc na bardzo trudnej w pielęgnacji. Każda kobieta znajdzie tu preparaty do demakijażu i oczyszczania, maseczki, olejki, a także produkty do pielęgnacji dłoni i ciała.

 

Josephine van Steinborg

to wyjątkowo ekskluzywna i elegancka linia najbardziej zaawansowanych produktów w kosmetyce bionaukowej.

Kosmetyki z linii zawierają między innymi wyciąg z czarnego kawioru, wysokostężony kwas hialuronowy, wyciąg z pereł, Tinitycosyn, CRF (Cell Relaxation Factor), odbudowujące aminokwasy, kwasy tłuszczowe, oligopeptydy, proteiny, minerały oraz mikroelementy. Josephine van Steinborg to linia przeznaczona dla osób dojrzałych i bardzo wymagających.

W skład linii wchodzą kremy, produkty do rewitalizacji skóry oraz preparaty do jej przygotowania. Produkty z linii Josephine van Steinborg są doskonałym uzupełnieniem Mezoterapii kosmetycznej 2M. Wszystkie komponenty użyte w produktach Josephine van Steinborg zachowują najwyższą jakość. Wszystkie opatentowane zostały przez laboratoria kosmetyki bionaukowej Medex. W produktach tej luksusowej linii zastosowano oleje i składniki tylko pochodzenia naturalnego, nie znajdziemy tu żadnych syntetyków, czy sztucznych barwników. Dzięki temu kosmetyki Josephine van Steinborg charakteryzują się najwyższą aktywnością i efektywnością na miarę najwyższego luksusu.

[zwiń]

 

Paul Sagane

Ekskluzywne kosmetyki kolorowe, perfumy i akcesoria to specjalność marki. Wysoka jakość i satysfakcja to motto przewodnie firmy.

[Zobacz ofertę]

[zwiń]

 

Art Deco

Revlon

Pupa

Oxyenergy

Dermika

Dermika - producent kosmetyków nowej generacji - od momentu powstania miała spełniać najwyższe wymagania konsumentów odnośnie jakości produktów i ich innowacyjności aspirując do grona kosmetyków luksusowych. Dzięki zaangażowaniu pracowników, wizjonerskiemu i jednocześnie bardzo profesjonalnemu podejściu zarządu firma szybko została doceniona i osiągnęła pożądana pozycję na rynku. Wyróżniało ją naukowe podejście, solidne badania i czerpanie z najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwalające otrzymywać kosmetyki dorównujące jakością zachodnim markom selektywnym. Opracowując receptury Dermika zawsze korzystała i korzysta do dzisiaj z wszystkich istniejących możliwości naukowych i technologicznych, tak by uzyskać produkt unikalny na skalę krajową, jednocześnie dający pielęgnację i komfort na poziomie selektywnych, zachodnich marek, ale za niższa cenę. Klasa i elegancja produktów Dermika to także najwyższej jakości opakowania wpisujące się w światowe trendy design'u. Na wysoki prestiż firmy wpłynęło nie tylko naukowe podejście do tworzenia kosmetyków nowej generacji, ale przede wszystkim uczciwość wobec konsumenta i spełnianie dawanych mu obietnic. Dzięki takiemu podejściu Dermika może poszczycić się gronem zaufanych klientów i nieustannym wzrostem udziałów rynkowych.

Marka Dermika może także poszczycić się kosmetykami tworzonymi specjalnie na potrzeby profesjonalnej, gabinetowej pielęgnacji i siecią autoryzowanych salonów, wyróżniających się profesjonalizmem, miłą atmosferą i bogata ofertą zabiegów.

Obecnie właścicielem marki Dermika jest szwedzki koncern kosmetyczno-farmaceutyczny Cederroth AB, który jest właścicielem 72 marek m. in. Soraya, Pharbio, Salvequick, Family Fresh, ale jej historia sięga 1994 r. W momencie powstawania była ona jedyna polską marką oferującą selektywne i luksusowe kosmetyki, wyróżniające się wysoką jakościa, innowacyjnością i bezpieczeństwem.

[zwiń]