Makijaż

Beauty House

Makijaż to domena kobiet

Każdego dnia miliony kobiet na całym świecie wykonują ten sam rytuał – malują się. Dlaczego to robimy? Makijaż ukrywa niedoskonałości, pomaga wykreować nowy wizerunek, taki o jakim marzymy, jakiego się od nas oczekuje.

Wyjście z domu bez makijażu nie zawsze jest komfortowe. Dzięki makijażowi czujemy się odważniejsze, bardziej dowartościowane, zadbane, zmysłowe i sexy. Piękno jest w Tobie – my pomagamy Ci je odkryć. Makijaż wykonujemy na kosmetykach renomowanych marek, dlatego jest niebywale trwały i nie powoduje podrażnień.

 

Szkoła makijażu

„Tak, jak w młodej dziewczynie rozkwita kobieta, tak w dojrzałej kobiecie jest nadal młoda dziewczyna. Siedemnaście, dwadzieścia siedem czy siedemdziesiąt siedem lat – odpowiednio zadbane i powabne, wszystkie mogą wyglądać równie wspaniale”.

Atrakcyjny wygląd to nie musi być darem natury. Można odmienić swój wizerunek dzięki odpowiednio dobranemu makijażowi, ubraniom, zachowaniu. Każda z nas jest w stanie nauczyć się wykonywania makijażu dla samej siebie, aby poprawić swoje samopoczucie.

Zapraszamy na indywidualne lekcje wizażu. Krok po kroku nauczymy Cię jak samodzielnie zrobić makijaż dostosowany do typu urody, pory dnia, czy charakteru pracy.

BEAUTY HOUSE

ul. Gdańska 11390-507 Łódź

DOSTĘPNOŚĆ

PON. - PT.:
10.00 - 20.00

SOBOTA:
9.00 - 16.00

Godziny otwarcia salonu dostosowane są do potrzeb klienta