Zabiegi na twarz i ciało

Beauty House

Choć procesy starzenia to nie jedyne przyczyny pogarszania się kondycji skóry, wraz z upływem lat skóra wiotczeje i pokrywa się zmarszczkami. Jest wiele sposobów, by przywrócić skórze dawny wygląd. Jednym z nich są fale radiowe.

Na polskim rynku jest kilka typów urządzeń wykorzystujących fale radiowe w kosmetyce. Najpopularniejsze z nich to technologia RF, polegająca na ogrzaniu warstwy skóry przez prądy o częstotliwości radiowej tzn. większej, niż 500 kHz (0,5 MHz). Fale radiowe wnikają w skórę na głębokość 2 cm, nagrzewają komórki tłuszczowe i włókna kolagenowe. Kurczenie się włókien kolagenowych, powoduje podciąganie zwiotczałych obszarów i zanik płytszych zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Zabieg z użyciem fal radiowych często łączy się z innymi zabiegami np. mikrodermabrazją.

Zabieg falami radiowymi poleca się w celu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu i ujędrnienia zwiotczałej skóry.

Fale radiowe dają spektakularny efekt, jeśli stosuje się je w okolicach ud, ramion, brzucha. Oddziałują na tkanki powierzchowne oraz docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów), w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia, czyli tzw. lipolizy. Ogrzanie podczas zabiegu komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenia płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej, przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę oraz wydalany przez nerki oraz układ trawienny.

BEAUTY HOUSE

ul. Gdańska 11390-507 Łódź

DOSTĘPNOŚĆ

PON. - PT.:
10.00 - 20.00

SOBOTA:
9.00 - 16.00

Godziny otwarcia salonu dostosowane są do potrzeb klienta