Zabiegi na twarz i ciało

Beauty House

Tyjesz i chudniesz naprzemiennie? Mimo stosowania diety i ćwiczeń tłuszcz nie chce zniknąć? Obfite uda i brzuch zaburzają proporcje Twojej sylwetki? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi “tak”, lipolaser został stworzony właśnie dla Ciebie!

To najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Zabieg ten wykorzystuje innowacyjny laser diodowy przeznaczony do lipolizy laserowej, wytwarzający energię o niskich częstotliwościach. Jest to tzw. zimny laser, który emituje światło o długości 658 nm.

Podstawą jego skuteczności jest efekt fotobimodulacji. Fotobimodulacja to pobudzenie komórek tłuszczowych, które prowadzi do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. W ten sposób komórka tłuszczowa traci swój okrągły kształt, a tłuszcz z jej wnętrza jest stopniowo uwalniany. Zwiększona ilość trójglicerydów po rozpadzie na kwasy tłuszczowe sprawia, że glicerol przenika do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie ulega naturalnemu metabolizmowi stając się dodatkowym źródłem energii.

Zabieg lipolaserem diodowym jest niezwykle skuteczny, gdyż zapewnia szybką utratę centymetrów, nie uszkadzając innych tkanek, takich jak skóra, nerwy, czy naczynia krwionośne. Światło lasera przenikając przez skórę kieruje się jedynie na tkanki tłuszczowe.

Lipolaser jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny oraz nie niesie ryzyka związanego z narkozą (jak w przypadku tradycyjnej liposukcji chirurgicznej), nie pozostawia blizn na skórze. Pod wpływem promieni skóra obkurcza się i nie ma potrzeby noszenia bandaży.

Zabieg ten trwa bardzo krótko - 30 min i można wykonywać go przez cały rok. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jest to jeden z niewielu, tak bardzo skutecznych zabiegów, dostępnych w salonie kosmetycznym. Seria zabiegów powinna składać się z około 8 sesji, co najmniej 1 raz w tygodniu.

 

   Wskazania do zabiegu z użyciem lipolasera diodowego:

  • cellulit;
  • tkanka tłuszczowa w okolicy bioder, ud, pośladków, brzucha.

 

   Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem lipolasera diodowego

  • ciąża;
  • epilepsjazaburzenia tarczycy;
  • nadciśnienie tętnicze;
  • zaburzenia rytmu serca;
  • nowotwory;
  • chemioterapia;
  • choroby wątroby lub nerek.

BEAUTY HOUSE

ul. Gdańska 11390-507 Łódź

DOSTĘPNOŚĆ

PON. - PT.:
10.00 - 20.00

SOBOTA:
9.00 - 16.00

Godziny otwarcia salonu dostosowane są do potrzeb klienta