Zabiegi na twarz i ciało

Beauty House

VOLUMETIQ LIFT
Wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry za pomocą synergicznej technologi nanokrystalicznego liftingu volumetrycznego.

Dlaczego technologia NANOKRYSTALICZNA ?
Stal użyta do produkcji głowic urządzenia została wykonana w najnowszej technologii nanokrystalicznej,nadaje to jej wyjątkową wytrzymałość,odporność i elastyczność pracy.To największe osiągnięcie w dziedzinie konstrukcji wysokogatunkowych materiałów dające zwiększone efekty końcowe i zabiegowe.Technologia ta daje możliwość efektywniejszego zabiegu i  jego efektów w zdecydowanie bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

NANOKRYSTALICZNA RADIOFREKWENCJA BIPOLARNA
Ta koncepcja pozwala na rozwiązanie wielu problemów skóry i naskórka.Działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry,oferując istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia,likwidację zmarszczek,zmniejszenie blizn i rozstępów,wyrównanie,wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry.
Bezpieczny i efektywny system pozwala wybiórczo i na różnej głębokości podgrzać tkankę napinając siatkę podporową skóry.

Kiedy włókna sieciowe są podgrzane do temperatury 45 - 60℃ następuje pogrubienie i kurczenie się o 1/3 ich początkowej długości.

Podwyższona temperatura powoduje uruchomienie syntezy nowego kolagenu przez fibroblasty skóry właściwej,co skutkuje 30% przyrostem objętości włókien w skórze ( w ciągu 2 do 6 miesięcy po zabiegu ).
Dostarczone ciepło do wybranej partii skory podgrzewa zawartość komórki tłuszczowej doprowadzając do jej rozkładu,gdzie następnie w ptocesach matabolicznych tłuszcz jest wydalany z organizmu.

 

  EFEKTY ZABIEGU

( w zależności od wybranego koktajlu lub ampułki zabiegowej )
-spłycenie zmarszczek
-ujędrnianie skóry
-poprawa elastyczności
-podniesienie owalu twarzy
-lifting podbródka
-niwelowanie efektu tzw." drugiej brody "
-zmniejszenie "worków" pod oczami" i "kurzych łapek"
-odmłodzenie skóry
-skracanie włókien kolagenowych,namnażanie kolagenu i elastyny

 

   CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

od 4 do 6 zabiegów w zależności od oczekiwań klienta i stanu skory co 10-14 dni.Dla podtrzymania efektów zabieg możemy powtarzać co 1-2miesiące.


Rabat 30% przy pakiecie zawierającym min 3 zabiegi.

BEAUTY HOUSE

ul. Gdańska 11390-507 Łódź

DOSTĘPNOŚĆ

PON. - PT.:
10.00 - 20.00

SOBOTA:
9.00 - 16.00

Godziny otwarcia salonu dostosowane są do potrzeb klienta